Channel List

Channels

  • RUGBY PASS TV
  • RUGBY PASS LIVE 1
  • RUGBY PASS LIVE 2
  • RUGBY PASS LIVE 3
  • RUGBY PASS LIVE 4
  • RUGBY PASS LIVE 5
  • RUGBY PASS LIVE 6
  • RUGBY PASS LIVE 7
  • RUGBY PASS LIVE 8
  • RUGBY PASS LIVE 9
  • RUGBY PASS LIVE 10
  • RUGBY 01: Canterbury at Manawatu 9th 7am
  • RUGBY 02: Lions at Sharks 9th 5:55pm
  • RUGBY 03: Zebre at Dragons 9th 8.10pm
  • RUGBY 04: WAuckland at Taranaki 10th 2am
  • RUGBY 05: Hawke’s Bay at North Harbour 10th 2am
  • RUGBY 06: Otago at Wellington 10th 4.15am
  • RUGBY 07: Counties at Waikato 10th 7am
  • RUGBY 08: Pumas at Cheetahs 10th 3.25pm
  • RUGBY 09: Ulster at Ospreys 10th 5.10pm
  • RUGBY 10: Leinster at Benetton 10th 5.10pm
  • RUGBY 11: Griquas at Bulls 10th 5.55pm
  • RUGBY 12: Edinburgh at Munster 10th 7.30pm
  • RUGBY 13: Connacht at Cardiff 10th 7.30pm
  • RUGBY 01: Scarlets at Glasgow 11th 5:10pm
  • RUGBY 02: Northland at Hawke’s Bay 16th 10am
  • RUGBY 03: Bulls at Cheetahs 16th 5.55pm
  • RUGBY 04: Toulon at Bristol 16th 7.55pm
  • RUGBY 05: Bay of Plenty at Manawatu 17th 2am
  • RUGBY 06: North Harbour at Wellington 17th 2am
  • RUGBY 07: Tasman at Auckland 17th 4.15am
  • RUGBY 08: Taranaki at Southland 17th 7am
  • RUGBY 09: Pumas at Griquas 17th 3.25pm
  • RUGBY 10: Racing 92 at Exeter 17th 4.40pm
  • RUGBY 01: Northland at Otago 23rd 7am
  • RUGBY 02: Stormers at Pumas 23rd 6.55pm
  • RUGBY 03: Zebre at Leinster 23rd 7.30pm
  • RUGBY 04: Scarlets at Benetton 23rd 8.10pm
  • RUGBY 05: Canterbury at Bay of Plenty 24th 2am
  • RUGBY 06: Manawatu at Hawke’s Bay 24th 4.15am
  • RUGBY 07: Auckland at North Harbour 24th 7am
  • RUGBY 08: Cheetahs at Lions 24th 3.25pm
  • RUGBY 09: Glasgow at Ospreys 24th 5.25pm
  • RUGBY 10: Sharks at Bulls 24th 5.55pm
  • RUGBY 11: Wasps at Exeter 24th 5.55pm
  • RUGBY 12: Southland at Tasman 25th 2am
  • RUGBY 13: Wellington at Counties 25th 2am
  • RUGBY 14: Taranaki at Waikato 25th 4.15am
  • RUGBY 15: Dragons at Ulster 25th 3.55pm
  • RUGBY 16: Connacht at Edinburgh 25th 8.30pm
  • RUGBY 17: Cardiff at Munster 26th 9.10pm
  • 01: Otago at Canterbury 30th 6am
  • 02: Griquas at Lions 30th 4.55pm
  • 03: Tasman at Wellington 31st 1am
  • 04: North Harbour at Northland 31st 3.15am
  • 05: Waikato at Auckland 31st 6am
  • 06: New Zealand at Australia 31st 8am
  • 07: Sharks at Pumas 31st 2.25pm
  • 08: Stormers at Bulls 31st 5.55pm
  • 09: Southland at Manawatu 1st 1am
  • 10: Hawke’s Bay at Bay of Plenty 1st 1am
  • 11: Counties at Taranaki 1st 3.15am